U kent iemand die een lintje verdiend

30 april 2024

De burgemeester verraste op 26 april 4 inwoners uit onze gemeente met een koninklijke onderscheiding. We weten dat er in onze gemeente nog meer mensen zijn die een ‘lintje’ verdienen. Kent u ze? Kom dan nu in actie en meld ze aan.

Aanmelden

Ieder jaar krijgen veel Nederlanders rond Koningsdag een ‘lintje’. Dat gebeurt ook in 2025. Daarvoor moet de burgemeester de aanvragen al op 1 juli 2024 binnen hebben! U kunt als organisatie of als privépersoon (ondersteund door een organisatie) de aanvrager van een ‘lintje’ zijn.

Eerst bellen

Wilt u iemand voordragen voor een lintje? Neem dan eerst contact op met Karen Oomen van het bestuurssecretariaat, via telefoonnummer 088 382 14 48 of e-mail.

Informatie vooraf

Wilt u vooraf meer informatie over de aanvraagprocedure, de voorwaarden, de beoordeling van de aanvraag en afwikkeling, kijk op onze website of lintjes.nl.